Piąty świadek

Piąty świadek

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 444
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2014-08-28
Tytuł: Piąty świadek
Tytuł oryginalny: The Fifth Witness
Autor: Connelly Michael
Tłumacz: Praski Łukasz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 444
Data premiery: 2014-08-28
Rok wydania: 2014
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15580245

Piąty świadek Pdf. Chcąc nie chcąc mickey zaczyna zajmować się sprawami cywilnymi, reprezentując osoby, które nie są w stanie spłacać wysokich kredytów hipotecznych i grozi im utrata nieruchomości. Mickey haller, obrońca w sprawach karnych, którego biuro mieści się na tylnym siedzeniu kuloodpornego lincolna, musi zmienić specjalizację. Jedna z jego klientek, nauczycielka lisa trammel – samozwańcza orędowniczka praw ludzi broniących domów przed odebraniem ich przez banki, często uciekające się do nieuczciwych praktyk – zostaje oskarżona o zabójstwo szefa działu kredytów hipotecznych westland national, mitchella bonduranta. Piąty świadek Ebook. Gdy w trakcie prowadzonego dochodzenia odkrywa niejasne interesy prowadzone przez zamordowanego bankowca oraz sam pada ofiarą napaści ze strony dwóch bandziorów, dochodzi do wniosku, że jest na właściwym tropie – za zabójstwem kryją się porachunki w świecie wielkiej finansjery. Adwokat, dla którego kwestie winy i niewinności nie mają żadnego znaczenia, postanawia zbudować linię obrony, wskazując ławie przysięgłych „figuranta”, czyli innego potencjalnego podejrzanego. Haller podejmuje się jej obrony. kryzysy gospodarcze nie omijają nikogo, nawet prawników. Z powodu recesji liczba wypłacalnych klientów – głównie dilerów narkotykowych i recydywistów – maleje niemal do zera. Nie bacząc na niebezpieczeństwo, rozgrywa najlepszą partię obrończą w swojej karierze... .

Komentarze

Małgorzata F.

Małgorzata F.

Mickey reprezentuje osoby, które nie są w stanie spłacać wysokich kredytów hipotecznych i grozi im utrata nieruchomości. Jedna z jego klientek zostaje oskarżona o zabójstwo szefa działu kredytów. Adwokat podejmuje się jej obrony. Postanawia zbudować linię obrony wskazując ławie przysięgłych innego potencjalnego podejrzanego. W trakcie dochodzenia odkrywa niejasne interesy prowadzone przez zamordowanego bankowca... Trzyma w napięciu :)

Szymon Polak

Szymon Polak

Doskonały thriller prawniczy z dużą porcją napięcia i płynną akcją. Zaletą Piątego świadka tak jak i pozostałych części cyklu jest barwna postać Mickeya Hallera, co decyduje o tym że przeczytanie tej powieści było dużą przyjemnością a zarazem pełną emocji przygodą. Tak powinno się pisać thrillery prawnicze.

Zostaw komentarz