Zdrowa tarczyca

Zdrowa tarczyca

Kuchnia, diety

Wydawnictwo: Wydawnictwo Zwierciadło
Liczba stron: 169
Rozmiar 10,4 MB
Data premiery: 2018-02-28
Tytuł: Zdrowa tarczyca
Autor: Szaciłło Karolina , Szaciłło Maciej
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zwierciadło
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 169
Data premiery: 2018-02-28
Rok wydania: 2018
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25667264

Zdrowa tarczyca Ebook. W kosmetykach, środkach czystości, jedzeniu. "zmagasz się z chorobami tarczycy? cierpisz na wahania nastroju, depresje, spadki energii, masz suchą skórę, wypadają ci włosy i, mimo ćwiczeń oraz diety, nie potrafisz schudnąć? przy wsparciu specjalistów - dietetyczki i konsultanta ajurwedyjskiego - przygotowaliśmy kompleksowe menu, które pomoże ci wrócić do równowagi, zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się pełnią życia." karolina i maciej szaciłło . twoja droga do równowagi hormonalnej. jaką dietę stosować, by zapobiegać chorobom tarczycy i w jak najbardziej naturalny sposób wrócić do zdrowia? co, prócz diety, może przyspieszyć powrót do równowagi? karolina i maciej szaciłło, eksperci od zdrowego żywienia, postanowili zmierzyć się z problemami tarczycy holistycznie – zarówno przy pomocy ajurwedy, jak i współczesnej dietetyki. w książce "zdrowa tarczyca" znajdziesz: kompleksowe, odpowiednio zbilansowane jesienno-zimowe oraz wiosenno-letnie menu, dla osób z niedoczynnością tarczycy oraz chorobą hashimoto, omówienie objawów oraz uwarunkowań genetycznych chorób tarczycy, techniki oddechowe, medytacje, zabiegi olejowe, które przyśpieszą powrót do zdrowia i pomogą je zachować, informacje o toksynach zawartych, m.in. Zdrowa tarczyca Pdf.

Komentarze

Czytaczyk

Czytaczyk

„Zdrowa tarczyca. Twoja droga do równowagi hormonalnej” to naprawdę dopracowana i wartościowa książka, wzbogacona o estetyczne ilustracje. Uświadomiła mnie w kwestiach swojego zdrowia i zmotywowała do zadbania o siebie. Pokazała, że wcale nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Znajdziemy w niej: - wiele cennych informacji i wskazówek odnośnie niedoczynności tarczycy i choroby Hashimoto, - ciekawe opinie dietetyka i konsultanta ajurwedy, - smaczne, proste i tanie przepisy na dania wegańskie, - zaskakujący spis doległości, które mogą pochodzić wyłącznie z choroby tarczycy, - informacje o toksynach, zawartych w produktach codziennego użytku. - techniki oddechowe, medytacje i zabiegi olejowe, za których sprawą szybciej wrócimy do zdrowia. Karolina i Maciej Szaciłło są specjalistami od zdrowego trybu życia. Oboje prowadzą warsztaty i szkolenia z zakresu medytacji, zdrowego jedzenia oraz wyjazdowe detoksy. Oprócz tej pozycji są autorami również dwóch innych poradników dietetycznych.

Anonim

Anonim

Książka ‘Zdrowa Tarczyca’ autorstwa Karoliny i Macieja Szaciłło w bardzo przystępny sposób opisuje czym są i jak sobie radzić z chorobami tarczycy. Podoba mi się, że nie jest poruszany jedynie temat diety, ale też dużo jest o emocjach, o tym jak radzić sobie z chorobą od strony ‘psyche’, toksynach w naszym środowisku, domowych kosmetykach, które możemy zrobić sami! A do tego dużo ciekawostek - nie będę zdradzać wszystkiego! Autorzy bardzo dobrze opisali czym jest choroba - to szczególnie fragment dla ‘początkujących’ z problemami tarczycy. A na koniec moc przepisów - jest to rewelacyjne źródło inspiracji! Polecam wszystkim motylkom!

Magda Wrzosek

Magda Wrzosek

Bardzo lubię Karolinę i Maćka Szaciłło za podejście holistyczne do zdrowia. Wszystkie ich książki charakteryzują się dużą ilością przepisów, zdjęciami a także wspaniałą osobistą historię. Polecam wszystkim, którzy zmagają się z problemami tarczycy i pragną wesprzeć się naturalnymi metodami oddechowymi, jedzeniowymi.

Anonim

Anonim

Bardzo dobra pozycja w temacie! W przystępny ale wyczerpujący sposób opisuje o co chodzi w zaburzeniach tarczycy i jak je rozróżniać. Dzięki wielkie za rozwiązania, które dają możliwość ograniczenia środków farmaceutycznych. Zmiana stylu życia i żywienia pomoże lepiej żyć nie tylko tarczycowcom.

Monika Mierzwińska

Monika Mierzwińska

Fantastyczna książka, porady na temat diety, ćwiczeń, kosmetyków... do tego dużo przepisów na ZDROWY STYL ŻYCIA. Z całego serca polecam, istne kompendium wiedzy...Niezbędnik dla osób borykających się z problemami tarczycy.

Zostaw komentarz